Bingöl'de Skandal Olay

Bingöl'de Skandal Olay

Bingölspor maçı sonrası dağılan taraflara polisin küfür etmesi, saldırması ve dövmesi cep telefonu kamerası ile kaydedildi ve sosyal medyada yayınlandı.

Bingöl’de Pazar günü oynanan 12Bingölspor, Bergama Belediyespor maçı sonrasında polis memuru olduğu ileri sürülen bir kişinin, birkaç taraftara yönelik küfür ve darp görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı.

 

Bingöl’de Pazar günü oynanan 12Bingölspor, Bergama Belediyespor maçı sonrasında polis memuru olduğu ileri sürülen bir kişinin, birkaç taraftara yönelik küfür ve darp görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı. Videoda zırhlı araçtan inen bir kişi Bingöl spor tarafı olduğu anlaşılan bir gence doğru gelerek ensesinden tutuyor ve ileride duran başka bir taraftarı yanına çağırıyor. İki taraftara hitaben küfürler saydıran kişi, bir taraftarı da darp ediyor. Olay taraftarlar tarafından cep telefonuyla kaydedildi.Görüntü öncesinde yaşanan olay bilinmezken, polis olduğu belirtilen şahsın küfür ve hakaretlerini içeren görüntü sosyal medyada paylaşıldı. Bingölspor taraftarlarına ait olan sayfa tarafından paylaşılan görüntüler yüzlerce saydada ve binlerce kişi tarafından paylaşıldı.

 

sosyal medyada tepki çeken görüntülerle ilgili Bingöl Valiliği ve Emniyet Müdürlüğünden henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Taraftarlar video görüntülerini medyanın ihbar hatlarına göndermeye başladı.

 

Videonun orjinalini sansürsüz yayınlıyoruz.


Önceki Murat Akansu sevenleri tarafından anıldı
Sonraki Bingöl'e dadanan hayvan hırsızları yakalandı

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.